Lütfen Bekleyiniz
ÇALIŞMALARIMIZ
Kan Boyama Cihazı

.Üniversite Araştırma Hastaneleri
.Kamu ve Özel Hastaneler
.Veteriner Araştırma merkezleri
.Merkez Laboratuvarları
.Özel Klinik Laboratuvarları
.Kemik İliği Merkezlerinde kullanılmaktadır.
Hematoloji Laboratuvarları başta olmakla birlikte tüm vücut ve doku laboratuvarlarında sıklıkla kullanılan bir cihazdır. Hasta ve doktor arasında önemli bir tanı ve teşhis köprüsü olmaktadır. Kan Boyama Cihaz projemiz, 2018/2 TÜBİTAK 1512 programıyla desteklenmektedir. Temmuz 2019 ile ANSATEK Sağlık Teknolojileri faliyetlerine başlamıştır. Projemizin AR-GE faaliyetleri kapsamında kullanıcı odaklı ürün geliştirme politikası nedeniyle doğrudan iletişimde olmaktadır. Bu sayede hasta ve sağlık personeli arasında hızlı ve etkin teknolojiyi üretmeyi hedeflemekteyiz. Kan boyama işlemi uzun ve zahmetli bir süreç olmasından ötürü, işlem sürecini hızlandıran cihazların kullanımı sayesinde tanılama oldukça kısalmaktadır. Ülkemizde kullanılan yabancı menşeili cihazların maliyetleri oldukça yüksek olmaktadır. Projemizin değerli üretim kaynakları sayesinde Yerli ve milli üretim için Ülke topraklarında AR-GE faliyetleri devam etmektedir.

Fototerapi Cihazı

. Hasta odaklı tasarım
. Geliştirilmiş tedavi uygulaması
. Yüksek hızlı hasta tedavisi
. Kullanıcı dostu
. Yerli ve milli
. Tescilli kanat tasarımı*
. Düşük maliyet
. ANSATEK Sağlık Teknolojileri
tarafından yürütülen Ar-Ge . Mobil kullanım
Blue Wing Fototerapi, Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesi için tasarlanmış yerli ve milli bir üründür. Bu projenin temel amacı, mevcut piyasa ürünleri- nin cevaplayamadığı tüm sorun ve eksiklikleri ortadan kaldırmaktır. Blue Wing Fototerapinin sağladığı tescilli kanat tasarımları* sayesinde, hastalar yeni doğan sarılığı tedavisini daha hızlı ve etkili bir şekilde alabilmektedirler.

3D Tasarım ve Modelleme

Firmamız bünyesindeki tasarım ekibimiz, ihtiyaçlarınıza uygun hizmeti temin etme konusunda size yardımcı olabiliyor. Dassault Systemes Solidworks programı kullanımında yetkin ekibimiz isteğiniz doğrultusunda çalışma yapabilmektedir.

Danışmanlık

İş fikriniz ve projeleriniz için ihtiyacınız olan çalışmaları; KOSGEB, TÜBİTAK ve Kalkınma Ajansları’nın mevzuatları ve yönetmelikleri konusunda uzman personellerimiz sayesinde proje mentörlüğü hizmetini sunabiliyoruz. Üniversite öğrencilerinin projeleri için teknik mentörlük hizmeti verebiliyoruz.